Santa Hair Saloon

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 36 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma GameiMax
Saç kesmek hiç bu kadar zevkli olmamıştı. Siz de bu oyunu hemen indirin ve kendi saç modelinizi oluşturun.

 Hayal dünyanızda hangi saç modeli var? Saçınızı hangi renge boyamak isterdiniz? Daha önce hiç saç kestiniz mi? Artık bu oyun ile her istediğiniz saç modeline ulaşabileceksiniz. Özellikle okul öncesi dönemindeki çocukların gelişim özellikleri dikkate alınarak üretilen bu yepyeni oyun pek çok çocuk gelişim uzmanı tarafından da desteklenmiştir. Bu oyun ile hem çocuklar eğlenceli zaman geçirecek hem de ebeveynlerin içi rahat edecek. Günümüzde bulunan pek çok kanlı ve zararlı oyunların aksine bu oyun tam da çocuklara göre. Onların sosyal ve duygusal gelişimi göz önüne alınarak hazırlanan bu sevimli oyun çocukları kendine çekmeyi başaracak özelliklere de sahip.

 Saç kesme oyununda istediğiniz saç modelini deneyebilirsiniz. Beğenmediklerinizi silin tekrar yapın. İstediğiniz kadar oynayabileceğiniz bu oyunda size inanılma fırsatların sunulduğunu da unutmayın. Eğlenceli zaman geçirmenin altın anahtarı olan bu yepyeni oyun çocukların kendilerindeki cevheri fark etmelerini sağlayacak. Artık çok daha bilgili ve bilinçli olan çocuklar bu oyun ile yepyeni bakış açısı kazanacaklar.

 Çocukların gelişimlerinin üzerinde hassasiyetle duran bu eğitici oyunu siz de hemen indirin. Bu mükemmel özellikleri olan oyuna ücretsiz bir şekilde sahip olmanın keyfini yaşayabilmek için bir kere indir butonuna basmanız yeterli. Bu oyunu hemen indirin ve siz de çocukların gelişimine destek olun. 

Daha Fazla Göster
Santa Hair Saloon indir